Om oss

Velkommen til Drammen og Omegn Lokallag.

Vi er et aktivt lokallag med cirka 700 medlemmer.
Aktiviteter og ulike tilbud for alle aldre.

Vi er opptatt av å gi alle våre medlemmer:

  • Helsefaglige møter og informere ved å stå på stand og andre aktiviteter.
  • Arrangere sosiale aktiviteter for medlemmene
  • Støtte eller arrangere aktiviteter som samtidig fremmer helsa
  • Likepersonarbeid
  • Behovsprøvet tilskudd til barnefamilier til opphold på Valle Marina
  • Send oss gjerne en epost til naaf.drammen@gmail.com om det er noe du savner av informasjon eller om du har andre innspill!
  • Styret består av:
    Styreleder: Gunn I. Beddari : e-post: NAAF.drammen@gmail.com
    Nestleder: Helge A. Andersen: e-post: helge@steinulvene.no
    Kasserer: Nazifa Nazari         e-post: Nazifa_nazari@yahoo.com
    Sekretær: Nadia Sediqi.     e-post: Sediqi.nadia@yahoo.no
    Styremedlem: Jan L. Madsen     e-post: janirv@online.no
    Styremedlem: Cecilie S. Nilsen      e-post: cecilie.s.nilsen@gmail.com
    Vara: May- Iselin Leikvoll e-post: May-iselin@hotmail.com
    Vara: Knut C. Johnson e-post: kcj29@hotmail.com Vara: Anne-Lise Homelien   e-post: toppsy@toppsy.com et_pb_text]

STØTT OSS MED TIPPEMIDLER

Du kan nå velge hvilket lag eller forening som får fem prosent av din spillerinnsats. Last ned forklaring.

NORGES ASTMA - OG ALLERGIFORBUND

NAAF skal være den fremste pådriver for å øke livskvaliteten for alle som er berørt av astma, kols, eksem, allergi og annen overfølsomhet. Besøk NAAF sin webside.

KONTAKTINFORMASJON

Adresse: Øvre Eikervei 14,
3048 Drammen Se kart.
Konto. Nr. 2200 12 27525
Epost: styreleder@astmaallergidrammen.no
Facebook: www.facebook.com/drammenogomegn